Sprzedałem akcje TVN

by Maciej Banach

Pewien młody człowiek marzył o pracy w telewizji. Wielokrotnie starał się o taką posadę. Nie został wybrany. Jednak ciekawsze jest to, że nie poddał się. Stworzył własną telewizję na 20 metrach kwadratowych swojej kawalerki. Jestem pod wrażeniem. Aby mieć swój program dzisiaj nie musisz być sławnym Tomaszem Lisem, Moniką Olejnik. Możesz podobnie jak Ci świetni dziennikarze wyznaczyć swoje Status Quo. Nie musisz czekać aż zostaniesz wybrany.

Realizując swoje marzenie Łukasz pokazał nie tylko drogę innym, zrobił coś więcej. Wykazał, że nie jest do tego potrzebna dzisiaj żadna telewizja, wielka organizacja, wielkie pieniądze. Do realizacji marzeń potrzebna jest odwaga i determinacja. Program Łukasza zrealizowany przy pomocy telefonów komórkowych doczekał się ponad 3 mln odsłon. Liczba ta stale rośnie. Niejeden producent programu TV marzy o takiej oglądalności. Po obejrzeniu programu Lukasza sprzedałem akcje TVN. Choć lubię tą telewizję, to nie chciałbym dzisiaj być w ich skórze. 

Ty też możesz mieć swoją telewizję. Coś się zmieniło. Umarł król, niech żyje król. Nagle okazuje się, że masz przed sobą wielki tort w wisienką. Możesz podążać za innymi albo sprawić, że to inni będą podążali za Tobą. Możesz czekać, aż Cię wybiorą, albo sam wybierać. Dzisiaj to Łukasz decyduje, którą z gwiazd zaprosic do swojego programu. Nadeszły Twoje czasy. Czy masz wystarczająco wielkie jaja, aby zrealizować swoje marzenie?